You are here:  / informacje RK / Studio Radia Kalwaria 18 września 2015 r.

Studio Radia Kalwaria 18 września 2015 r.

Dziś w Studiu Radia Kalwaria porozmawiamy co się działo na wczorajszej Sesji i co to jest Inicjatywa „Płuca Kalwarii”, przypomnimy Dożynkowe Spotkanie Integracyjne, wrócimy pamięcią do Pielgrzymki Rodzin do Kalwarii.

Będzie tradycyjny  przegląd prasy, przegląd Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej, podsumowanie wydarzeń tygodnia i zapowiedź zbliżających się wydarzeń kulturalnych.

Wrócimy do Dożynkowego Spotkania Integracyjnego zorganizowanego w ubiegłą sobotę w Konwencie Bonifratrów w Zebrzydowicach, dowiemy się jak wygląda praca w DPS Zebrzydowice, będzie okazja wysłuchać o ciekawych pomysłach jakie proponują i już organizują Ojcowie Bonifratrzy, a pan Grzegorz opowie o wystawach jakie można zobaczyć w Zebrzydowicach.

Przypomnimy też o Pielgrzymce Rodzin do Kalwarii, będzie można wysłuchać wyjątkowych utworów wykonanych przez kapele góralską.

Porozmawiamy o Testimonium filmie o Rafale Gralewskim, autorem filmu jest Jarek Leski, premiera tego dzieła miejsce we wtorek, wysłuchamy pierwszych opinii widzów.

Do Studia Radia Kalwaria zaprosimy Zbigniewa Lenika, który o godz. 18:00 opowie o regionalnych szlakach i zdradzi też sporo ciekawostek historycznych.

W czasie audycji porozmawiamy o tym co działo się na wczorajszej Sesji Rady Gminy, przybliżymy też Inicjatywę „Płuca Kalwarii”, dowiemy się kim są i o co chcą walczyć.

Tradycyjnie o 20:00 Wolna Muzyka na którą zaprasza Albin – dziś powtórka jego pierwszej audycji.

 

Zapraszamy do słuchania od godz. 17:00 Studia Radio Kalwaria, do usłyszenia.

 

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebook – Radio Kalwaria

Program Radia Kalwaria:

Link do słuchania: KLIKNIJ
można także nas słuchać poprze TuneIn

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published. Required fields are marked ( required )