You are here:  / informacje RK / Kalwaria Zebrzydowska / Wydarzenia / Debata kandydatów na posła – 16 października

Debata kandydatów na posła – 16 października

Kandydaci na posła Józef Brynkus – KUKIZ’15, Mariusz Krystian – PiS , Paweł Janas – Nowoczesna w piątek o godz. 18:00 usiądą naprzeciw sobie w Studio Radia Kalwaria i podczas debaty pod czujnym uchem słuchaczy i okiem prowadzących postarają się przekonywać do swoich poglądów.

Debata kandydatów na Posła zostanie przeprowadzona w Studio Radio Kalwaria – 16 października 2015 r. piątek, godz. 18:00.

Swój udział w debacie potwierdziło 3 kandydatów i spotykamy się następującym gronie: Józef Brynkus – KUKIZ’15, Mariusz Krystian – PiS , Paweł Janas – Nowoczesna, debatę poprowadzą: Tomasz Baluś – Nasza Kalwaria, Andrzej Famielec – Radio Kalwaria

Debatę będzie można wysłuchać w www.RadioKalwaria.pl i Radio Kalwaria – Listen Online

Debata potrwa około półtorej godziny, będzie podzielona na cztery bloki, w pierwszym prowadzący zadadzą kandydatom po dwa pytania na odpowiedź kandydat będzie miał 3 minuty.

Druga runda może okazać się najbardziej emocjonująca bowiem każdy z kandydatów będzie mógł zadać dwa pytania kontrkandydatom.

Natomiast trzecia runda będzie należała do słuchaczy Radia Kalwaria oraz czytelników portalu Nasza Kalwaria czyli internautów.

W tej rundzie zadamy pytania od was – prosimy więc o przesyłanie pytań na adres:info@radiokalwaria.pl lub info@naszakalwaria.pl z podaniem do kogo pytanie jest adresowane.

Z najciekawszych i najważniejszych pytań wybierzemy po dwa dla każdego kandydata i padną one w czasie debaty na antenie Radia Kalwaria.

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published. Required fields are marked ( required )